1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Meizu 17 ve 17 Pro Google Play Console’da Görüldü

Meizu 17 ve 17 Pro Google Play Console’da Görüldü

Çinli teknoloji devi Meizu'nun Mayıs ayının başında tanıtılması planlanan yeni telefon modelleri Meizu 17 ve Meizu 17 Pro, Google Play Console'a Samsung'un Galaxy M01 telefon modeli ile birlikte eklendi.


Meizu’nun Nisan ayı içerisinde tanıtım tarihi sürekli değişen ve son olarak 8 Mayıs’ta karar kılınan telefon modelleri Meizu 17 ve 17 Pro Samsung’un Galaxy M01 modeli ile beraber Google Play Console’a eklendi. Google Play Console’a eklenen telefon modelleri genellikle çok kısa zaman içerisinde tanıtıldığı için Meizu 17 ve 17 Pro’nun 8 Mayıs’ta tanıtılmasına kesin gözü ile bakılıyor.

Meizu 17 Özellikleri

Meizu’nun 8 Mayıs’ta tanıtmayı planladığı akıllı telefonlardan ilki olan Meizu 17’nin özelliklerine baktığımız zaman telefon modelinin gücünü Qualcomm’un amiral gemisi telefon modellerinde sıkça kullanılan Snapdragon 865 işlemcisinden ve sahip olduğu 8 GB RAM’den aldığı görülüyor. Telefon modelinin ekranı FHD+ görüntü kalitesine sahip olacak ve ayriyetten Android 10 işletim sistemi ile kutudan çıkacak.

Meizu 17 Pro Özellikleri

Meizu’nun 8 Mayıs’ta tanıtmayı planladığı akıllı telefonlardan üst düzey versiyonu olan olan Meizu 17 Pro’nun özelliklerine baktığımız zaman ise gene telefon modelinin gücünü Qualcomm’un Snapdragon 865 işlemcisinden ve sahip olduğu 8 GB RAM’den aldığı görülüyor. Telefon modelinin ekranı gene aynı şekilde FHD+ görüntü kalitesine sahip olacak ve Meizu 17 Pro’da Android 10 işletim sistemi ile kutudan çıkacak.

Yorum Yap