1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Samsung Galaxy M01 İnternette Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy M01 İnternette Ortaya Çıktı

Güney Koreli teknoloji şirketi Samsung'un yeni giriş segment telefon modeli Galaxy M01'e ait özellikler Wi-Fi sertifasının içerisinde ortaya çıktı.


Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung’un giriş segment yeni telefon modeli Samsung Galaxy M01, Wi-Fi Alliance’ın internet sitesinde ortaya çıktı. Cihazın Wi-Fi Alliance’nda ortaya çıkması ile birlikte yakın zamanda tanıtılacağı düşünülüyor.

Samsung Galaxy M01 Android 10 İşletim Sistemine Sahip Olacak

Akıllı telefon sektörünün lider firmalarından birisi olan Samsung giriş segment telefon modellerine yeni bir model ekleyecek. Samsung’un yeni giriş segment telefon modeli Galaxy M01’in bazı özellikleri Wi-Fi Alliance internet sitesinde ki Wi-Fi sertifikasında ortaya çıktı. SM-M015G/DS model numarasına sahip olan Galaxy M01’i Samsung’un çok da uzak olmayan bir zamanda tanıtması bekleniyor.

Samsung’un yeni giriş segment telefon modeli Galaxy M01’in ortaya çıkan özelliklerine göre telefon modeli 3 GB RAM ve 32 GB depolama alanına sahip olacak. Telefon modelinin gücünü Qualcomm Snapdragon 439’dan alacağı ve 3 farklı renk seçeneğine sahip olacağı da ortaya çıkan bilgiler arasında. Lansman tarihi hakkında bilgi bulunmayan Samsung Galaxy M01’in tanıtım tarihinin yakın bir zamanda olması bekleniyor.

Yorum Yap