1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Meizu 17 Serisinin Özellikleri Ortaya Çıktı

Meizu 17 Serisinin Özellikleri Ortaya Çıktı

Çinli akıllı telefon üreticisi Meizu'nun yeni amiral gemisi telefon modellerine ait kamera filigranları sızdırıldı. Kamera filigranlarının sızdırılması ile telefon modellerinin bir çok özelliği de ortaya çıktı.


Çinli teknoloji şirketi Meizu’nun amiral gemisi telefon serisi telefon modelleri Meizu 17 5G ve Meizu 17 Pro 5G’ye ait kamera filigranları ortaya çıktı. Ortaya çıkan filigranlar ile birlikte telefon modeline ait bir çok özellik de beraberinde ortaya çıkmış oldu.

Meizu 17 Serisi 4 Kameralı Kuruluma Sahip Olacak

Meizu’nun önümüzdeki ay tanıtmayı planladığı amiral gemisi telefon modelleri Meizu 17 5G ve Meizu 17 Pro 5G’ye ait kamera filigranları ortaya çıktı. Kamera filigranlarının ortaya çıkması ile birlikte telefon modellerinin 5G desteğine sahip olacağı da olmak üzere bir çok özelliği ortaya çıktı. Ortaya çıkan kamera filigranlarına göre Meizu’nun amiral gemisi telefon modelleri 4 kameraya sahip olacak. Bu kameralar dizilimi ise Samsung’un çok sevilen telefon modeli Galaxy S10 Plus gibi yatay bir şekilde bulunacak.

Meizu’nun amiral gemisi telefon modelleri MEizu 17 5G ve Meizu 17 Pro 5G gücünü işlemci olarak Qualcomm Snapdragon 865’ten alacak. Ekranlarında kamera için çentik bulunmayacak olan telefon modelinin sol üst köşesinde kamera deliği bulunacak. Ekranlarının AMOLED teknolojisi bulunacak telefon modelleri kablosuz şarj desteğine de sahip olacak. Telefon serisinin fiyatlarının ise 564 dolardan başlayacağı belirtildi.

Yorum Yap