1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Samsung’un Yeni Giriş Segment Telefonu Galaxy M11 Türkiye’de Satışa Sunuldu

Samsung’un Yeni Giriş Segment Telefonu Galaxy M11 Türkiye’de Satışa Sunuldu

Güney Koreli teknoloji devi Samsung'un 1 ay önce tanıttığı yeni giriş segment akıllı telefonu Galaxy M11 Türkiye'de satışa sunuldu. Telefon modeli 5000 mAh büyüklüğündeki devasa bataryası ve uygun fiyatı ile tüketicileri memnun etmeyi başardı.

galaxy m11

Akıllı telefon sektörünün önde gelen isimlerinden Samsung, son zamanlarda diğer büyük üreticiler gibi giriş ve orta segment telefon modellerine önem veriyor. Samsung’un üzerinde çalıştığı ve geçtiğimiz ay tanıtılan yeni giriş segment telefon modeli Galaxy M11 Türkiye’de satışa sunuldu.

Samsung Galaxy M11 Türkiye’de Satışa Sunuldu

Samsung’un sessiz bir şekilde geçtiğimiz ay duyurduğu giriş segment telefon modeli Samsung Galaxy M11’in özelliklerine baktığımızda karşımıza 6,4 inç büyüklüğünde HD+ bir ekran ve ekranın sol üst köşesinde yer alan 8 MP çözünürlükte bir kameraya sahip. Telefon modelinin arkasında ise 13 MP, 5 MP ve 2 MP çözünürlükte 3 kameralı bir kurulum ve parmak izi okuyucu bulunuyor.

Türkiye’de satışa sunulan Galaxy M11 gücünü ise Cortex-A53 işlemcisinden ve 3 GB RAM’inden alıyor. Telefon modelinin kullanıcılarına sunduğu depolama alanı ise 32 GB. Giriş segment telefon modellerinde sıkça görmediğimiz 15 W hızlı şarj desteğine sahip olan Galaxy M11, 5000 mAh batarya kapasitesine sahip.

Samsung Galaxy M11 Fiyatı;

Türkiye’de satışa sunulan Samsung Galaxy M11 siyah, mavi ve menekşe renkleri ile satın alınabilecek. Bugün itibari ile satın alınabilen telefon modelinin Türkiye fiyat etiketi ise 1379 Türk lirası olarak belirlenmiş durumda.

Yorum Yap