1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Samsung Galaxy Fold Lite 4G’nin Özellikleri Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Fold Lite 4G’nin Özellikleri Ortaya Çıktı

Geçtiğimiz günlerde uygun fiyatlı katlanabilir bir telefon üzerinde çalıştığı iddia edilen Samsung'un yeni katlanabilir telefonu Galaxy Fold Lite 4G'nin bazı özellikleri ortaya çıktı.

galaxy fold lite 4g

Geçtiğimiz sene çıkardığı katlanabilir telefonlar ile ilgili sorunlar yaşayarak hüsrana uğrayan Samsung, Galaxy Fold’un katlanabilir ekranı ile ilgili sorunlarını çözerek tekrardan satışa sunmuştu. Samsung’un şimdi de Galaxy Fold’un ucuz versiyonu olacak olan Galaxy Fold Lite 4G üzerinde çalışıyor. Samsung’un yeni katlanabilir telefon Galaxy Fold Lite 4G’nin teknik özellikleri ortaya çıktı.

Samsung Galaxy Fold Lite 4G Özellikleri

XDA-Developers’tan Max Weinbach yaptığı paylaşım ile Samsung’un yeni katlanabilir telefonunun bilgilerini ortaya çıkardı. Winner 2 ismi verilen Samsung’un yeni katlanabilir telefon modeli Galaxy Fold Lite 4G gücünü Qualcomm’un Snapdragon 865 yonga setinden alacak. Telefonun RAM kapasitesi olarak 8 GB veya 12 GB RAM’e sahip olacağı düşünülürken depolama alanının ise 26 GB olduğu biliniyor.

Ultra ince cam teknolojisine sahip olmayacak olan Galaxy Fold Lite 4G’nin ekranı plastik kaplı olacak. Cihazın dış tarafında yer alacak olan ikinci ekran ise Galaxy Z Flip’in sahip olduğu gibi küçük boyutlarda olacak. Alüminyum ve cam kullanılarak yapılacak olan Galaxy Fold Lite 4G, siyah ve mor renkleri ile satışa sunulacak.

Yorum Yap