1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Sea of Thieves, Steam’e Eklendi

Sea of Thieves, Steam’e Eklendi

Microsoft'un 2016'da yayınladığı, Xbox ve PC dahil olmak üzere toplamda 10 milyondan fazla oyuncusu bulunan Sea of Thieves'in Steam sayfası oluşturuldu.


Microsoft’un yayıncısı olduğu ve Xbox ile PC’de olmak üzere toplamda 10 milyondan fazla oyuncuya sahip olan Sea of Thieves oyununun Steam sayfası oluşturuldu. Sea of Thieves’in Steam üzerinde ne zaman satışa çıkacağı ile ilgili ise her hangi bir bilgi verilmedi.

Sea of Thieves Steam Çıkış Tarihi Açıklanmadı

2016 yılında Microsoft tarafından çıkarılan ve Xbox ile PC üzerinde toplamda 10 milyondan fazla oyuncuya sahip olan Sea of Thieves oyununun Steam mağazasında yerini aldı. Sea of Thieves’in de Steam’e eklenmesi ile Xbox oyunlarından Steam’e eklenen oyunların sayısı da yükselmiş oldu. Oyunun mağazasında bulunan açıklamaya göre oyun çapraz platform olarak oynanacak. Oyunu PC’de oynayan kullanıcılar ile Xbox’ta oynayan kullanıcılar birbirlerine karşı veya birbirleri ile beraber oyunu oynayabilecek.

Çıkış tarihi olarak Çok Yakında ibaresi bulunan Sea of Thieves’in ne zaman satışa çıkacağı ise net olarak bilinmiyor. Sea of Thieves’in gerektirdiği minimum özellikler ise İşlemci: Intel Q9450 veya AMD Phenom II X6, Bellek: 4 GB RAM ve Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 650 veya AMD Radeon 7750 olarak yer aldı. Sea of Thieves’in Microsoft Store fiyatı olan 259 Türk lirası fiyat etiketi ile Steam’de yer alması bekleniyor.

Yorum Yap