1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Sony Çentikli Telefonu Xperia L4’ü Duyurdu

Sony Çentikli Telefonu Xperia L4’ü Duyurdu

Japon teknoloji devi Sony'nin ilk çentiğe sahip akıllı telefonu L4 tanıtıldı.

sony-xperia-l4

Japonyalı teknoloji devi Sony, akıllı telefonlarında şimdiye kadar trendleri takip etmeyen bir firma oldu. Sony ilk çentikli akıllı telefon modeli Xperia L4’ü duyurdu. Sony L4 orta segment bir telefon modeli olarak karşımıza çıkıyor.

Arkasında Üçlü Kamera Kurulumuna Sahip

Japon teknoloji devi Sony, çentiğe sahip ilk telefon modeli Xperia L4’ü tanıttı. Telefon Mediatek Helio P22 işlemcisi ile kullanıcı ile buluşuyor. Telefon modeli 3 GB RAM’e sahip iken depolama alanı olarak ise 64 GB alana sahip. Telefon modelinin hafızası microSD kart kullanarak arttırılabiliyor. Telefon Type-C bağlantıyı desteklerken 3580 mAh batarya ile satışa sunulacak.

6.2 inç LCD ekrana sahip olan LG’nin orta segment telefonu Xperia L4’ün ön tarafında 8 MP çözünürlüğünde kameraya sahip. Arka tarafında ise LG G4’ün üçlü kamera kurulumu ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Arka tarafında ana kamera olarak 13 MP çözünürlüğünde birt kameraya sahip olan telefonun yardımcı kameraları ise 5 MP ve 2 MP çözünürlüğünde. Android 9 kullanan LG Xperia L4 fiyatı henüz açıklanmasada yaklaşık olarak 2400 Türk Lirası civarında bir etiket ile satışa sunulabilir.

 

Yorum Yap