1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Space Force’un İlk Fragmanı Yayınlandı

Space Force’un İlk Fragmanı Yayınlandı

Netflix'in Mayıs ayı programında görülen ve oldukça merak uyandıran Space Force 29 Mayıs'ta Netflix'te yayınlanacak. Netflix şimdide dizi ile ilgili bir tanıtım fragmanı ve afiş yayınlandı.

space force 2

Koronavirüs salgını sebebi ile evde kalan insanların vakit geçirmek için kullandığı bir numaralı adreslerden olan Netflix, dünyanın en çok abonesi olan dizi ve film yayın platformu durumunda. Netflix’in Mayıs ayını programında bulunan ve oldukça fazla dikkat çeken Netflix orijinal dizisi Space Force dizisine ait tanıtım fragmanı ve afiş paylaşıldı.

Space Force 29 Mayıs’ta Netflix’te Yayınlanacak

Netflix’in yeni içeriği Space Force dizisinde Steve Carell ve John Malkovich’in başrollerini paylaşacak. Dizi, Steve Carell’in canlandıracağı General Mark. R. Nair’ın hayat hikayesini konu alacak. Space Force, komedi türünde yapımları seven Netflix aboneleri tarafından şimdiden beklenilmeye başlandı.

Dizinin konusu dizide bulunan Nair ve onlarca renkli karakterdeki bilim insanını Ay’a gönderip burada bir hakimiyet kurmayı içeriyor. Netflix aboneleri tarafından heyecanla beklenen dizinin tanıtım videosunu ve afişini paylaşıldı. Netflix’in yayınladığı tanıtım videosu, dizinin gerçekten de eğlenceli bir yapısının olduğunu gözler önüne seriyor. Space Force 29 Mayıs tarihinde Netflix’te yayınlanacak.

Yorum Yap