1. Ana Sayfa
  2. Netflix
  3. Netflix’den Yeni Dizisi Space Force’un Tarihini Açıkladı!

Netflix’den Yeni Dizisi Space Force’un Tarihini Açıkladı!

Netflix, Steve Carell ve Greg Daniels ile yeni bir işe imza atıyor. Başrolünde Steve Carell'ın oynayacağı Space Force 29 mayısta yayınlanması bekleniyor.


Dünyanın en büyük film ve dizi platformlarından birisi olan Netflix, The Office’in Michael Scott’ı yani Steve Carell ve yazarlarından Greg Daniels ile yeni bir işe imza atıyor. Başrolünde Steve Carell’ın oynayacağı Space Force 29 mayısta yayınlanması bekleniyor.

Space Force Ne Zaman Yayınlanacak?

Netflix, bugünlerde 29 Mayıs’ta gösterime girecek olan yeni dizisi Space Force’a dair yeni detayları izleyicileriyle paylaştı. Yapımcılığını The Office’ten tanıaycağımız Steve Carell ve Greg Daniels’in üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda ise yine bilinen yüzler bulunmakta. Netflix Ben Schwartz, John Malkovich, Noah Emmerich, Diana Silvers, Tawny Newsome, Lisa Kudrow, Don Lake, Jimmy O. Yang, , Alex Sparrow ve  gibi isimlerinde dizide yer aldığını açıklandı.

Dizi de Amerika Birleşik Devletleri’nin kurduğu yeni Uzay Kuvvetleri’ne dair bir hikâyeyi izleyicilerle buluşturulacak Space Force, dört yıldızlı bir pilot ve general olan Mark. R. Nair’in yaşamı üstüne yoğunlaşıyor. Hava Kuvvetleri’nde söz sahibi olmak hayaliyle yola çıkan General R. Nair, yeni kurulan Uzay Bölüğü’ne atanınca aradığı fırsatı bulduğunu düşünür. Fakat işlerin istediği gibi gitmediğini farkeden general, kendisine söylenen bu görevi hemenkabul edip, ailesini ardında bırakarak yola koyulur. Bu sırada Beyaz Saray’dan gelen bir emir ile General R. Nair, kendisini Ay’ı ele geçirmek üzere yola koyulan bir ekibin içerisinde bulur ve bu iş için çabalamaya başlar

Yorum Yap