1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Şubat Ayının En İyi Telefonlar Listesi Açıklandı

Şubat Ayının En İyi Telefonlar Listesi Açıklandı

Antutu'nun her ay yayınladığı akıllı telefonların en iyisi sıralaması açıklandı. Xiaomi'nin yeni amiral gemisi telefonları sıralamada en yukarıda yer aldı.

mi 10

Şubat ayında en yüksek performans gösteren cihazlar Antutu’nun yaptığı sıralama ile açıklandı. Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin Mi 10 serisi listeye damgasını vurdu. Qualcomm işlemcilerin listedeki dominantlığı ise dikkat çekti

Xiaomi İlk 2 Sırayı Elde Etti

Antutu, her ay listelediği en iyi performans gösteren akıllı telefon listesini Şubat 2020 için de yayınladı. Ocak ayında en çok performans gösteren telefon olan Vivo iQOO Neo telefon modeli çıkan yeni amiral gemisi telefon modelleri sebebi ile birinciliği bu ay elde edemedi. Sıralamanın en üstünde Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi’nin Mi 10 serisi telefonları kendisine yer buldu. Ocak ayının birincisi Vivo iQOO Neo ise 3. sırada kendisine yer buldu.

Listede Qualcomm’un Snapdragon 855+ işlemcisine sahip olan telefonların baskın olması dikkat çekti. Snapdragon 855+ kullanan toplamda 9 cihaz ilk 10 sıralamasında kendine yer buldu. Bu cihazlar dışında Kirin 990 işlemciye sahip olan Huawei V30 Pro telefon modeli de kendisini sıralamanın 8. sırasında buldu. Xiaomi’nin amiral gemilesi telefon serisi Mi 10’ların ardından sıralamada sırasıyla Vivo iQOO Neo, Vivo iQOO Pro, OnePlus 7T, OnePlus 7T Pro ve Vivo Nex 3, Huawei V30 Pro, ASUS ROG 2 ve Realme X2 Pro yer aldı.

Yorum Yap