1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Redmi Note 9 Pro Görüntülendi

Redmi Note 9 Pro Görüntülendi

Xiaomi'nin 12 Mart'ta tanıtacağı akıllı telefonu Redmi 9 Pro'nun görüntüsü ortaya çıktı.

964e7555d8670ed08c0c416862ddfeab

Xiaomi’nin yakın zamanda çıkarmayı planladığı akıllı telefonu Redmi Note 9 Pro canlı olarak görüntülendi. Ortaya çıkan görüntüye göre Redmi Note 9 Pro’nun arka tarafında kare şeklinde dörtlü kamera kurulumu yer alıyor.

Xiaomi Redmi 9 Pro 4 Kameraya Sahip Olacak

Çinli teknoloji devi Xiaomi, 2019 yılında oldukça fazla telefon modeli çıkararak oldukça ses getirmeyi başardı. Xiaomi’nin orta segment telefon modeli olan Note 8 Pro’nun devam modeli olan Note 9 Pro ile ilgili bazı özellikler ve görüntüleri ortaya çıktı. Xiaomi’nin yeni akıllı telefonu Redmi 9 Pro’yu 12 Mart’ta tanıtacağı biliniyor. Xiaomi Redmi 9 Pro’nun tasarımı internette ilk kez görüldü. Telefonun 4lü kamera düzenine sahip olacağı biliniyordu fakat gelen yeni görüntüler ile birlikte telefonun kamera dizilimi de ortaya çıkmış oldu.

Ortaya çıkan fotoğraflar telefonun öncesinde ortaya çıkan tasarımla ile birebir örtüşüyor. Ortaya çıkan önceki tasarımlarda telefonun ön tarafında bulunan kameranın ekranın sol üst köşesinde bulunduğu görülüyordu. Telefonun şimdilik sadece arka tarafının fotoğrafı ortaya çıktı. Ortaya çıkan fotoğraf telefonun 4lü fakat alışılmışın aksine kare şeklinde bir kamera kurulumuna sahip olduğu görülüyor. Telefon işlemci olarak Snapdragon 720G kullanırken 90 hz veya 120 hz yenileme hızına sahip bir ekrana sahip olacağı biliniyor. 5G desteğine sahip olan cihaz 22,5 W hızlı şarj desteğine de sahip olacak.

Yorum Yap