1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. The Walking Dead Sezon Finali Ertelendi

The Walking Dead Sezon Finali Ertelendi

Milyonlarca insan tarafından takip edilen zombi konulu dizi The Walking Dead'in 10. sezon finali koronavirüs salgını sebebi ile ertelendi.


2019’un sonlarına doğru Çin’in Wuhan kentinden ortaya çıkan ve dünyanın neredeyse her yerine yayılan koronavirüs salgını dizi ve film sektörünü de derinden etkiledi. The Walking Dead’de koronavirüs salgınından ertelendi. 2010’dan bu yana sevenleri ile buluşan post apokaliptik temaya sahip dizinin 10. sezon finali koronavirüs salgını nedeni ile ertelendi.

The Walking Dead 10. Sezon Finali Ertelendi

Geçtiğimiz günlerde bir çok filmin vizyon tarihinin koronavirüs yüzünden ertelendiğini paylaştığımız haber ile sizlerle paylaşmıştık. Film sektörünün ardından dizi sektörü de koronavirüs salgınından etkilenmeye başladı. 2010’dan bu yana yayınlanan ve dünya üzerinde milyonlarca insan tarafından takip edilen The Walking Dead dizisinin 10. sezon finali koronavirüs salgını sebebi ile ertelendi.

Filmin yapımcısı sezon finalinin normal şartlarda 12 Nisan’da yayınlanan bölüm olacağını fakat koronavirüs sebebi ile o bölümüm ilerleyen bir tarihe ertelendiğini duyurdu. 12 Nisan’da yayınlanacak bölüm ertelendiği için dizinin sezon finalini ise 5 Nisan’da yayınlanacak bölüm olarak güncelledi. 12 Nisan’da yayınlanması planlanan dizinin asıl sezon finali bölümü ise ilerleyen bir tarihte izleyici ile buluşacak.

Yorum Yap