1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Türkiye’nin En Ünlü 10 Yaz Tatil Yeri, Tatil Yapılabilcek Yerler

Türkiye’nin En Ünlü 10 Yaz Tatil Yeri, Tatil Yapılabilcek Yerler

Türkiye'nin En İyi Tatil Yerleri

Türkiye’nin doğal güzellikleri ile cennetten bir parça olduğunu sabitleyen bir ülke olduğu için tatil destinasyonlarını saymak mümkün değil.

Türkiye’de yazın ziyaret edilecek en ünlü 10 yer arasında yer alan tatil destinasyonları Bodrum, Fethiye, Kaş-Kalkan, Kuşadası, Datça, Alanya, Alaçatı, Marmaris, Side ve Kemer.

Türkiye'nin En İyi Tatil Yerleri
Türkiye’nin En İyi Tatil Yerleri

Türkiye’deki En Popüler 10 Yaz Tatili Destinasyonu

En İyi Tatil Yeri Bodrum

Bodrum, Türkiye’deki tatil destinasyonlarının başında gelmektedir. Belki de en bilinen ve en çok konuşulan tatil beldesi Bodrum’dur. Türkiye’de deniz, kum ve güneş ile muhteşem bir tatil geçirmek istiyorsanız ilk gitmeniz gereken yer Bodrum’dur.

Her yaz yerli ve yabancı turistlerin akınına uğrayan beldede çeşitli konaklama imkanları bulmak mümkün. Dünya çapında hizmet veren uluslararası otel markalarının yüksek yıldızlı tesisleri, tatil köyleri, butik oteller, aile tarafından işletilen daha küçük oteller, oteller veya pansiyonlar size her zevke ve bütçeye hitap eden bir Bodrum tatilini mümkün kılıyor.

Yalıkavak, Turgutreis, Torba, Gümüşlük, Bitez, Akyarlar, Gümbet, Gündoğan yaz tatilinizi geçirmek için Türkiye’nin en bilinen tatil beldelerinden bazıları Bodrum.

Sakin bir tatil planlıyorsanız Bitez, Gümüşlük ve Akyarlar otelleri arasında aile otelleri, çocuk dostu oteller, muhafazakar oteller için konaklama önerilerimizi inceleyebilirsiniz.

Türkiye’de Fethiye Tatil Yeri

Fethiye, muhteşem doğal güzellikleri, tarihi dokusu, lezzetli restoranları, pırıl pırıl koyları ve eğlenceli gece hayatı ile binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlayan Türkiye’nin popüler tatil destinasyonlarından biridir. Her bütçeye uygun konaklama tesisleri ile ziyaretçilerin tüm beklentilerini karşılamaktadır. Ultra lüks Fethiye’yi bulabilirsiniz. Türkiye Emlak Sitemizde avantajlı fiyatlarla satılıktır. Tatil bütçenizi gezmeye ve daha çok eğlenmeye ayırmak istiyorsanız uygun fiyata Fethiye’de ev almayı tercih edebilirsiniz. Muhteşem plajların yakınında Fethiye evleri var. Bu evlerin yatırım getirisi ve kira getirisi yüksektir.

Türkiye’deki Kaş-Kalkan Tatil Yerleri

Türkiye’de bir tatil beldesinin çok ötesine geçen Kalkan, dünyaca ünlü antik kentlere, nesli tükenmekte olan Caretta Carettalara, dünyanın en popüler koy ve plajlarına ev sahipliği yapıyor.

Kalkan, Antalya’nın Kaş ilçesine bağlı bir beldedir. Kalkan, Fethiye ile Antalya arasında yer almaktadır.

Kaş’a 27 kilometre,

Fethiye’ye 80 kilometre,

Antalya’ya 210 kilometre,

ve Muğla’ya 190 kilometre.

Bu yazımızda Türkiye’nin en ünlü 10 yaz tatil yerini sizin için paylaştık, bir önceki yazımızda İstanbul’da Gezilecek Muhteşem Tarihi Yerleri paylaşmıştık. Tatilinizi muhteşem tarihi yerleri görerek geçirmek istiyorsanız bu yazımıza da göz gezdirmenizi önermekteyiz. Düşüncelerinizi ve fikirlerinizi yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz. 🙂

Yorum Yap