1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Venom Filminin İsmi Açıklandı!

Venom Filminin İsmi Açıklandı!

Bu Senenin Ekim Ayında Vizyona Girmesini Beklediğimiz Venom Filminin İsmi Açıklandı. Vizyon Tarihinin Ertelendiği Duyuruldu.

venom-let-there-be-carnage

2018’in Ekim ayında seyirciyle buluşan Venom filmi, birçok eleştiriye maruz kalmıştı. Bu senenin ekim ayında seyirciyle buluşacak olan Venom’un 2. filminin ismi açıklandı ve tarihi ertelendi.

Venom: Let There Be Carnage

Tom Hardy’nin başrolünde bulunduğu Venom filmi 2 sene önce ekim ayında seyircisiyle buluşmuştu. Beklenilen performası vermeyen film birçok eleştiriye maruz kalmış olmasına rağmen 2. filmi çekilecek. Dün yapılan açıklama ile 2. filmin ismi beklenmedik bir şekilde açıklandı. Sony yaptığı açıklama ile filmin ismini Venom: Let There Be Carnage olarak duyurdu.

Bu sene sinemalarda görmeyi beklediğimiz Venom’un 2.filmi için vizyon tarihinin ertelendiği dün yapılan açıklama ile duyuruldu. Ertelenen filmi 25 Haziran 2021 tarihinde vizyona girecek. Geçtiğimiz günlerde bir başka film olan Batman’inde vizyon tarihinin 25 Haziran 2021 olacağı duyurulmuştu. Böylelikle aynı gün içerisinde 2 büyük yapımı sinemalarda göreceğiz. Alınan bu erteleme kararı ile birlikte Sony şirketinin ertelemediği birkaç yapım kalmış durumda.

Erteleme kararının ardından dün gece Tom Hardy İnstagram hesabından Venom: Let There Be Carnage’nin posterini paylaştı. Ardından ilerleyen saatlerde ise bu paylaşım belirsiz bi şekilde kaldırdı.

 

Yorum Yap