1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Xiaomi Redmi Pad 5G’nin Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı

Xiaomi Redmi Pad 5G’nin Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı

Çinli teknoloji devi Xiaomi'nin önümüzdeki günlerde tanıtacağı iddia edilen tablet modeli Xiaomi Redmi Pad 5G'nin bazı özellikleri ortaya çıktı.

xiaomi redmi pad 5g

Xiaomi geçtiğimiz 2 sene içerisinde tablet piyasasından çekilmişti fakat Xiaomi’nin tablet piyasasında bulunmayışı 2 senenin ardından Xiaomi Redmi Pad 5G ile son bulacak. Xiaomi’nin 2 senenin ardından çıkaracağı ilk tablet modeli olan Xiaomi Redmi Pad 5G’nin bazı özellikleri internette ortaya çıktı.

Xiaomi Redmi Pad 5G Özellikleri

Xiaomi’nin çıkardığı son tableti Mi Pad 4’ten sonra çıkaracağı ilk tablet olan Xiaomi Redmi Pad 5G’nin bazı özellikleri ortaya çıktı. Xiaomi’nin yeni tablet modelini 27 Nisan’da MIUI 12 ve Mi 10 Lite ile birlikte tanıtacağı düşünülüyor. Xiaomi Redmi Pad 5G’nin özelliklerine baktığımızda ise ilk olarak ekran boyutu belli olmayan tabletin ekranının 90 Hz yenileme hızını destelediği karşımıza çıkıyor.

Xiaomi Redmi Pad 5G’nin gücünü ise Qualcomm’un Snapdragon 765G’den alacağı belirtildi. Xiaomi’nin yeni tableti 30 W hızlı şarj desteğini desteklerken bataryasının büyüklüğü ise 4800 mAh bataryaya ve 4 adet hoparlöre sahip olacağı ortaya çıktı. Kamerası 48 MP çözünürlükte olan Xiaomi Redmi Pad 5G’nin Fiyatının ise 1999 Yuan yani 1965 Türk lirası olduğu açıklandı.

Yorum Yap