1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Vivo Apex 2020 Tanıtıldı

Vivo Apex 2020 Tanıtıldı

Çinli teknoloji şirketi Vivo yeni konsept telefon modeli Apex 2020'yi online olarak tanıttı.

apex 2020

Akıllı telefon üretisici Vivo, yeni konsept telefon tasarımı ile bir süredir akıllı telefon piyasasında oldukça fazla konuşuluyordu. Vivo’nun yeni konsept akıllı telefonu Apex 2020 tanıtıldı.

Vivo Çentiğe Veda Etti

2019 senesinde güzel bir yıl geçiren Çinli akıllı telefon devi Vivo, çentik kullanmadığı ve yeni konsept kullandığı akıllı telefonu Apex 2020’yi tanıttı. Telefon ekrana gömülü ön kameraya sahip. Ayrıca telefon modelinin her hangi bir tuş ve ya port içermemesi de telefonu oldukça farklı bir hale getiriyor. Sadece kablosuz olarak şarj edilebilen Vivo Apex 2020 kablosuz şarj olarak 60 W hızlı şarj desteğini kullanıcılarına sunuyor.

Vivo Apex 2020’nin arka tarafında baktığımızda kaliteli bir kamera kurulumu karşımıza çıkıyor. Telefonun video kayıtlarında emsallerine oranla %200 daha fazla kamera sabitleme vadediyor. Vivo Apex 2020 bu özelliği ise birisi 48 MP çözünürlüğünde toplamda 2 arka kamera ile kullanıcılarına vadediyor. Telefon normalde Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılacak iken Corona virüs sebebi ile iptal olduğu için Vivo tarafından online olarak tanıtıldı.

Yorum Yap