1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Vivo Giriş Seviyesi Telefonunu Tanıttı

Vivo Giriş Seviyesi Telefonunu Tanıttı

Vivo, giriş segment telefon modeli Y19C'ni duyurdu. Telefon uygun fiyatı ile dikkat çekiyor:

y19c

Vivo, düşük bütçelere hitap edeceği giriş seviyesi telefonu Y19C modelini tanıttı. Telefon düşük özellikleri ile birlikte telefondan beklentisi çok yüksek olmayan kişilere hitap ediyor. Geçtiğimiz sene güzel bir ivme yakalayan şirket ilk telefonu ile alt segmenti hedef aldı.

Vivo Y19C Özellikleri

Giriş seviyesi özelliklere sahip olan Y19C modeli telefon gücünü MediaTek Helio P22 işlemci setinden alıyor. Ayrıca Vivo  Y19C telefon modeli 2 GB RAM ve 32 GB depolama alanı ile satışa çıkacak. Telefonun ekran boyutu 6.22 inç iken HD Plus görüntü kalitesi sunuyor. Telefonun arka ekranında 13 MP çözünürlükte sensör bulunurken ön tarafında ise 5 MP çözünürlükte kamera bulunuyor.

Vivo Y19C 4030 mAh bataryaya sahip. Vivo’nun yeni telefonu Y19C Android 8.1 tabanlı Funtouch OS 4.5 kullanıyor. Telefonda yüz tanıma sistemi bulunurken parmak izi okuma sistemi bulunmuyor. Telefon 117 Dolarlık fiyatı ile yurt dışında satışa sunulacak. Türkiye’de ne zaman satılacağı belli olmayan cihazın Türkiye için tahmini fiyatı ise 900-1000 Türk Lirası civarında. Telefon ilk akıllı telefon için yaşlılara ve ya küçük çocuklara alınabilecek bir telefon.

Yorum Yap