1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Vivo Y50’nin Tasarımı ve Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı

Vivo Y50’nin Tasarımı ve Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı

Çinli akıllı telefon üreticisi Vivo'nun yakın zamanda tanıtacağı düşünülen Vivo Y50'ye ait bazı özellikler ve tasarım detayları ortaya çıktı.


Çinli teknoloji devi Vivo’nun yeni orta segment akıllı telefon modeli Y50’nin tasarımı ve bazı özellikleri ile fiyatı da ortaya çıktı. Telefonun piyasaya çıkış tarihi ise hala bilinmezliğini koruyor.

Vivo Y50 249 Dolar Satış Etiketine Sahip Olacak

Çinli akıllı telefon üreticisi Vivo’nun yeni orta segment telefon modelinin tasarımı ve bazı özellikleri ortaya çıktı. 249 dolarlık fiyat etiketine sahip olacak olan telefon modeli arkasında 4 kameralı bir kuruluma sahip olacak.4 Kameralı kurulumun yanında parmak izi okuyucu da bulunan Vivo Y50’nin Ön tarafında sol üst köşede delik kamera bulunacak. Vivo Y50, 6.53 inç FHD+ görüntü kalitesi sunan ekran ile kullanıcıya gelecek.

6 GB ve 8 GB RAM seçeneklerine sahip olacak olan Vivo Y50, kullanıcılarına 128 GB depolama alanı sunuyor. Gücünü Qualcomm’un Snapdragon 665 işlemcisinden alan Vivo Y50 5000 mAh batarya kapasitesine sahip olacak. Telefon modelinin hızlı şarj desteği konusunda her hangi bir bilgi bulunmuyor.

Yorum Yap