1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Warcraft 3: Reforged’dan Rekor!

Warcraft 3: Reforged’dan Rekor!

Blizzard'ın Warcraft 3'ü canlandırmak için çıkardığı remaster sürümü Warcraft 3: Reforged kullanıcılar için hayal kırıklığına sebep oldu.

warcraft

Dünyaca ünlü oyun yapımcısı Blizzard’ın Warcraft 3’ü tekrardan piyasanın çok oynanan oyunlarından biri haline getirmeye çalıştığı Warcraft 3: Reforged Metacritic’in şimdiye kadar ki kullanıcılar tarafından oylanan en düşük puana sahip oldu.

Dünya’nın En Kötü Puanı

Blizzard’ın gerçek zamanlı çok sevilen strateji oyunu Warcraft 3, yenilenen sürümü Reforged ile piyasaya geri döndü. Fakat oyunu oynayan kişiler oyundan fazlasıyla hayal kırıklığı ile ayrıldı. Metacritic sitesinin kullanıcıları şimdiye kadar ki 1 oyuna verdikleri en düşük puanı Warcraft 3: Reforged oyununa verdi. Warcraft 3: Reforged kullanıcılardan ortalama 0.5 puan alarak en düşük puan ortalamasını yakaladı. Warcraft’ın yeni oyunundan önce rekorun sahibi 0.7 puan ortalaması ile Day One: Garry’s Incident idi.

Oyuna gelen yorumlara baktığımızda ise kullanıcılar oyunun Dünya tarihinde yapılmış en kötü remaster oyun olarak yorumladı. Kullanıcıların bazıları ise Blizzard’ın kendilerini yeni sürümü oynamak için zorladığını, eski sürümü onlar için komple kaldırdığını iddia etti. Oyunculara göre Blizzard vaat ettiği çoğu şeyi yerine getirmeyerek onları hayal kırıklığına uğrattı.

Yorum Yap