1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Westworld’ün 3. Sezon Fragmanları Ortaya Çıktı

Westworld’ün 3. Sezon Fragmanları Ortaya Çıktı

HBO tarafından yayımlanan bilim-kurgu dizisi Westworld'e ait yeni fragmanlar internette ortaya çıktı.

westworld

Milyonlarca izleyiciye sahip bilim-kurgu türündeki başarılı dizilerden olan Westworld’ün fragmanları internette dizinin fanları tarafından bulundu. Dizide yer alan kurgusal şirket Incite’nin gerçekte de bulunan websitesinde fragmanları bulan fanlar internette fragmanlar paylaştı.

Westworld 3. Sezon Fragmanları Ortaya Çıktı

Westworld yeni sezonuna ait fragmanını geçtiğimiz haftalarda yayınlamıştı. Reddit kullanıcıları ise dizide bulunan kurgusal şirket olan Incite’nin gerçekte de bulunan websitesinde yer alan yeni fragmanları keşfederek internette paylaştı. Paylaşılan fragmanlar eşliğinde Westworld’ün çok güçlü bir sezona gireceği hayranlar tarafından düşünülmeye başlandı.

Bir Reddit kullanıcısı Incite’nin internet sitesine girmeye çalışırken karşısında yeni fragmanların çıktığını farketti. Kullanıcı fragmanları internette dizinin hayranları ile paylaştıktan sonra yayılan fragmanlar oldukça dikkat çekti. Westworld’ün yeni fragmanları ile birlikte dizinin 3. sezonunda Dolores ve Caleb arasındaki ilişkinin oldukça dikkat çekici konuma geldiği farkediliyor. Westworld’ün hayranlar tarafından bir süredir beklenen üçüncü sezonunun ise 15 Mart’ta yayınlanmaya başlayacağı biliniyor. Yayınlanan yeni fragmanlar ile bilim-kurgu dizilerine yeni bir soluk getiren Westworld dizisinin hayranlarının beklentisinin oldukça yükseldiğini ise söylemek yanlış olmaz.

Yorum Yap