1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Xiaomi Mi CC10’un Kamera Tasarımı Ortaya Çıktı

Xiaomi Mi CC10’un Kamera Tasarımı Ortaya Çıktı

xiaomi mi cc10

Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin yeni telefonu da son zamanların tanıtımdan önce ortaya çıkma furyasına katıldı. Xiaomi Mi CC10’un kılıfları ve dolayısı ile tasarımı, Taobao isimli Çinli e-ticaret sitesinde yanlışlıkla satışa sunuldu. Telefonun arkasında yer alan Oreo kamera kurulumu dikkatleri üzerine çekti.

Xiaomi Mi CC10 Tasarımı

Xiaomi’nin yeni telefonu Mi CC10, Oreo kamera kurulumunda 108 MP çözünürlüğe sahip bir ana kameraya sahip olacak. Telefonun kamera kurulumu 120x’e kadar dijital yakınlaştırma desteğine sahip olacak. Model hakkında biilinen bir diğer bilgi ise Mi CC9 Pro, Mi 10 ve Mi 10 Pro’da kullanılan Samsung HM1 sensörünün Mi CC10’da kullanılmayacağı.

Xiaomi Mi CC10, 5G desteğine sahip Snapdragon 775G işlemci kullanacağı ve 32 MP çözünürlüğe sahip bir ön kameraya sahip olduğu düşünülüyor. 128 GB depolama alanına sahip olacak olan telefon Android 10 işletim sistemi kullanacak. Telefonun 4200 mAh bataryaya sahip olduğu ve yakın bir zamanda Xiaomi tarafından tanıtılacağı da bilinen diğer özellikleri arasında.

Yorum Yap