1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Yeni Star Wars Oyunları Geliştiriliyor

Yeni Star Wars Oyunları Geliştiriliyor

Oyun yapımcıları arasında en iyilerden birisi olan EA, 2 yeni star wars oyunu üzerinde çalışmalara başladı.

star wars

Milyonlarca oyunların yapımında imzası bulunan oyun devi EA’nin Respawn Entertainment oyun geliştirme stüdyosu başarılı olarak kabul gören Star Wars oyunlarının ardından iki yeni Star Wars oyununu daha geliştirmeye başladı. Bu oyunlardan birisi Star Wars Jedi: Fallen Order oyunun devamı olurken diğeri hakkında ise olağan üstü bir proje yorumunda bulunuldu.

2 Yeni Star Wars Oyunu

Başarılı bir çok oyun geliştiren ve milyonlarca aktif oyuncuya sahip EA 2 yeni Star Wars oyunu daha geliştirmeye başlıyor. EA’nin oyun geliştirme stüdyosu olan Respawn Entertainment iki yeni Star Wars oyunu üzerinde çalışıyor. Oyunlar hakkında çok bilgi vermeyen yetkililer oyunların birisinin 8 milyon kopya satarak büyük başarı yakalayan Star Wars Jedi: Fallen Order oyununun devamı niteliğinde olduğunu diğerinin ise olağan üstü bir oyun olacağına dair yorumlarda bulundu.

Aralık ayında Star Wars oyun serisinin lisansını Disney’den almayı başaran EA, Star Wars için yeni oyun çalışmalarına direk başladı. 2 Yeni oyun üzerinde çalışan EA oyunlar hakkında net bilgiler vermedi. Oyunların önümüzdeki sene içerisinde satışa çıkması beklenenler arasında.

Yorum Yap