1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. 7. Koğuştaki Mucize Netflix’e Geliyor

7. Koğuştaki Mucize Netflix’e Geliyor

Milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan dizi ve film yayın platformu Netflix'in Mart ayı programı ortaya çıktı.

netflix

Dünya’da ve Türkiye’de en çok kullanılan dizi ve film yayın platformu Netflix’in Mart ayı programı yayınlandı. Netflix’in Mart ayında Türkiye’de oldukça ses getiren Karakomik Filmler ve 7. Koğuştaki Mucize’yi yayınlayacağı açıklandı.

Hakan: Muhafız’ın 3. Sezonu 6 Mart’ta Yayınlanacak

Netflix orijinal dizilerinden bir kısmının yeni sezonu ve bir çok yeni orijinal dizi bu ay içerisinde Netflix’te yayınlanacak. Netflix’in ilk Türk yapımı orijinal dizi Hakan: Muhafız’ın 3. sezonu 6 Mart’ta Netflix’te yayınlanacak. Netflix orijinal dizilerinden ayrıca Ozark, Kingdom ve Élite yeni sezonları Netflix’te bu ay içinde yer alacak. Netflix Ayrıca Feel Good, Unorthodox ve Unorthodox isimlerinde 3 yeni orijinal dizisini yayınlayacak. Mart ayında yayınlanacak Netflix orijinal filmleri ise Spenser Kanunları, Sitara: Kızların Hayalleri Sönmesin, Lost Girls ve Babamın Mutfağı olarak belirtildi. Netflix orijinal belgeselleri olarak ise Ugly Delicious ve Kirli Para’nın yeni sezonu ile birlikte Tiger King: Mini Belgesel Dizisi yayınlanacak.

Türkiye’de sinemalarda damga vuran 2 adet film de Netflix Mart ayı programında kendisine yer buldu. Cem Yılmaz’ın yeni filmi olan Karakomik Filmler 20 Mart’ta Netflix kullanıcıları ile buluşacak. 5 milyondan fazla kişi tarafından izlenen 7. Koğuştaki Mucize ise 11 Mart itibari ile Netflix üzerinden izlenebilecek.

Yorum Yap