1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Residen Evil 3 Remake Oynanış Videosu Paylaşıldı

Residen Evil 3 Remake Oynanış Videosu Paylaşıldı

Milyonlarca insan tarafından sevilen oyun serisi Resident Evil'in, önümüzdeki ay çıkacak oyununa ait yeni oynanış videosu yayınlandı.

resident evil

Çıkışına bir aydan az bir süre kalan ve milyonlarca insan tarafından beklenen Resident Evil 3 oyunun yenilenmiş versiyonu olan Resident Evil 3 Remake’nin oynanış videosu oyunun yapımcısı Capcom’un düzenlediği bir televizyon programında yayınlandı.

Resident Evil 3 Remake, 3 Nisan 2020’de Piyasaya Sürülecek

2014 yılında çıkardığı Resident Evil 7: biohazard oyunundan bu zamana gelen serinin düşüşünü durdurmaya çalışan Capcom’un yayınladığı oynanış videosu serinin hayranları tarafından beğeni ile karşılandı. Oyunun oynanış videosundan sonra çoğu hayran yeni oyunun kendisinden uzaklaşmadan günümüze uyarlanmış olarak tanımlandı. Residen Evil 3 Remake, 1999’da PlayStation için piyasaya sürülen Resident Evil 3 oyununun yenilenmiş hali olarak piyasaya çıkacak.

Capcom Japonya merkezli bir televizyon kanalında 14 dakika uzunluğunda bir oynanış videosu yayınladı. Oynanış videosunda Racoon City’nin dar sokaklarında oyun mekanikleri ve aksiyon dinamiklerini iyice görebiliyoruz. Oyunun ve yayının dili Japonca olmasına rağmen oyun içi konuşmaların İngilizce olması sebebi ile izleyenler oyunun gösterilen kısmının akışını takip etmek konusunda sıkıntı yaşamadı. Resident Evil 3 Remake, 3 Nisan’da PS4, Xbox ve PC için satışa çıkacak.

Yorum Yap