1. Ana Sayfa
  2. Bilim&Teknik
  3. En İyi Oyun Masaüstü Fırsatları, En İyi Bilgisayarlar

En İyi Oyun Masaüstü Fırsatları, En İyi Bilgisayarlar

En iyi oyun bilgisayarı

Oyun konsollarının ve el cihazlarının çekiciliğine ve sadeliğine rağmen, PC oyunları hala çok canlı ve aktif. Gerçekten de, hiç bu kadar güçlü olmamıştı. Meraklılar, bir oyun masaüstü bilgisayarıyla elde edebileceğiniz oyun kalitesini hiçbir şeyin geçemeyeceğini bilirler. Ve bugün, Full HD (1080p) monitörde en yeni oyunları yüksek ayrıntı ayarlarında çalıştırmak için gereken grafik gücüne sahip bir bilgisayar almak, hemen hemen tüm özel bilgisayar alıcılarının gücü dahilindedir.

En iyi oyun bilgisayarı
En iyi oyun bilgisayarı

Alienware Aurora Ryzen Sürümü R10

Ancak hangi bilgisayar önemli 3D oyunların Sony PS4 Pro veya Microsoft Xbox One S’den daha iyi görünmesini ve çalışmasını sağlayabilir? Büyük cepleriniz varsa, cevabınız Falcon Northwest, Maingear veya Velocity Micro gibi seçkin bir PC üreticisinden özel yapım bir hot rod olabilir. Bununla birlikte, iyi düşünülmüş birkaç seçenek, hiç para kazanmasanız bile Acer, Asus, Dell veya MSI gibi standart bir bilgisayar üreticisinden doğru oyun masaüstünü almanıza yardımcı olabilir. Bütçeniz ne olursa olsun en iyi oyun masaüstünü nasıl satın alacağınız ve bu kategorideki en iyi 10 seçimimiz aşağıda açıklanmıştır.

Bu kuşkusuz karmaşık bir argümanı basitleştirir. Ancak güçlü grafikler, işlemciler ve bellek, en sevdiğiniz oyunlarda grafik ayrıntılarını (kumaş, yansımalar, saç gibi öğeler), fiziksel etkileşimleri (duman, binlerce çarpışan parçacık) ve genel sahne animasyonunu geliştirir. Bir dereceye kadar, sorunu çözmek için daha güçlü bir video kartı veya daha hızlı bir işlemci gibi ek kaynakların kullanılmasına yardımcı olacaktır. İşin püf noktası, hangi malzemelerin tercih edileceğini ve ne kadar olduğunu bulmaktır.

Bu Haftanın En İyi Oyun Masaüstü Fırsatları

*Fırsatlar, ortağımız TechBargains tarafından seçilir
Alienware Aurora R12 Intel i5 RTX 3060 1 TB HDD Masaüstü Bilgisayar
– 1.099,99 $
(Liste Fiyatı $1,469.99)
HP Omen 30L Ryzen 5 RTX 3060 256GB SSD Masaüstü
— $1,259.99
HP21BTS10 kodu ile
Alienware Aurora R12 Intel i7 RTX 3060 Ti 512 GB Masaüstü
— $1,729.99
(Liste Fiyatı $1,929.99)
ABS Gladyatör Intel i7 RTX 3070 1 TB SSD Masaüstü
— 1.899,99 $
(Liste Fiyatı $1,999,99)
Asus ROG Strix Ryzen 7 RTX 3070 Çift Depolama Masaüstü
— 1,699,99 ABD doları
(Liste Fiyatı $1,999,99)
Daha Fazla Tasarruf Etmek İster misiniz?

DealFinder, ödeme sırasında en iyi promosyon kodlarını otomatik olarak uygular.

Bu yazımızda en iyi oyun masaüstü fırsatları‘nı siz değerli okurlarımız için paylaştık. Bir önceki yazımızda paylaştığımız en iyi akıllı ev güvenlik sistemleri ile ilgili olan yazımızın ilginizi çekebileceğini düşünmekteyiz. Eklemek istediklerinizi ve düşüncelerinizi yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz.

Yorum Yap