1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. En İyi Selfie Çeken Akıllı Telefon Modeli Poco X3 Pro

En İyi Selfie Çeken Akıllı Telefon Modeli Poco X3 Pro

Poco X3 Pro

Selfie’ler için en iyi akıllı telefonun hangisi olduğunu merak ediyorsanız, işte cevap. İşte en iyi selfie akıllı telefon!

Selfie’ler son yıllarda popülerliğini kaybetmiş olabilir, ancak birkaç yıl önce popüler hale geldiler. Bugün bu güne kadar çekilen milyonlarca selfie ile popülerliğini hala koruduğunu görebiliyoruz.

Selfie’ler birçok kişi için ortak bir şeydir ve cep telefonu alırken buna özellikle dikkat ederiz. Telefonun bu yönünü sadece yakın çekim fotoğraflarından dolayı değil, aynı zamanda görüntülü aramaların kalitesinden dolayı da önemsiyoruz. Alanının en iyilerinden biri olan Poco X3 Pro ile tanışın.

Poco X3 Pro
Poco X3 Pro

Poco X3 Pro en iyi selfie akıllı telefon!

Çinli markanın farklı telefon modelleri piyasadaki en iyi kameralara sahip olmasına rağmen ne yazık ki bu konuda öne çıkmıyorlar. Çinli marka Poco X3 Pro’nun amiral gemisi modeli, 20MP sensöre ve Poco F3 ile aynı çözünürlüğe sahip bir telefon. Ancak, her iki telefondaki sensörler arasında küçük farklılıklar var.

  • AI AI ile dört kamera
  • Ana kamera 48 MP
  • 8 MP ultra geniş açılı kamera
  • 2 megapiksel derinlik sensörü
  • 2 megapiksel makro kamera
  • Ön Kamera: 20MP Selfie (AI Fotoğraf Modu – Sahne Algılama)

Poco X3 Pro, sensör boyutu ve ışık yakalama açısından bir canavardır. Poco X3 Pro, en olumsuz aydınlatma koşullarında en iyi fotoğrafları çekebilir ve her durumda daha fazla parlaklık ve ayrıntı sunar.

Gördüğünüz gibi en iyi selfie kameraları en pahalı cep telefonlarında bulunmuyor. Daha iyi bir selfie kamerasına sahip olmak için her zaman daha fazla ödemeniz gerekmez. Aslında Poco X3 Pro, bu üreticinin en gelişmiş cep telefonu. Bu uygun fiyatlı model, ana sensörün kendisinden daha iyi bir selfie kamerasına sahip.

Poco telefonlara gelince, selfie sensörleri iyi kalitede görünüyor. Selfie çekmek sizin için önemliyse bu markanın iyi bir sensöre sahip olan bu modelini tercih edebilirsiniz.

Bu yazımızda en iyi selfie çeken akıllı telefon modeli hangisi olduğunu ve özelliklerini siz değerli okurlarımız için araştırdık. Bir önceki yazımız olan WhatsApp Web’in yeni özellikleri, WhatsApp Web yeni arayüz’ü hakkında detayları yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz. Eklemek istedikleriniz ve düşüncelerinizi yorumlar kısmından bize iletebilirsiniz.

Yorum Yap