1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Far Cry 6 2021’de Çıkacak

Far Cry 6 2021’de Çıkacak

Ubisoft'un son oyunları ile birlikte hayal kırıklığı yaşatan Far Cry serisinin 6. oyununun 2021'in Mart ayında çıkması bekleniyor.

e3

Far Cry serisinin önceki oyunları serinin hayranları üzerinde hayal kırıklığı yaratmıştı. Far Cry serisinin 6. oyunu ile birlikte 2021 Mart ayında sevenleri ile buluşabilir. Bu süreç aralığında Assassin’s Creed serisinin yeni bir oyununun da duyurulması beklentiler arasında.

Far Cry 6

Büyük oyun yapım şirketi Ubisoft’un elindeki en iyi oyun serilerinden birisi olan Far Cry, son çıkan oyunları ile beklentilerin altında kalarak sevenlerinde hayal kırıklığı yaşatmıştı. Mart 2021’e kadar 5 tane oyun çıkarak olan Ubisoft’un çıkaracağı oyunlardan birisinin Far Cry 6 olmasına kesin gözü ile bakılıyor. Ubisoft’un Mart 2021’e kadar çıkaracağını açıkladığı oyunlar ise; Watch Dogs Legion, Gods and Monsters ve Rainbow Six Quarantine. Şirket bu 3 oyunu çıkaracağını doğruladı.

Oyun enstitüsünün kaliteli kaynaklarından birisi olan Jason Schreier’a göre Ubisoft Mart 2021’e kadar Far Cry serisinin yeni oyununu çıkaracak. Jason Schreier oyunun tanıtımının E3 2020 oyun fuarında yapmasını bekliyor. Schreier’e göre Assassin’s Creed serisinin yeni oyunununda E3 2020 oyun fuarında tanıtılması yüksek ihtimalle mümkün. Far Cry 6. oyunu ile çok oyunculu modlara önem vermesi bekleniyor. Oyun PC, PS4 ve XBox One dışında PS5 gibi yeni oyun konsolları içinde çıkacak.

Yorum Yap