1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Google Pixel 4A’nın Özellikleri Ortaya Çıktı

Google Pixel 4A’nın Özellikleri Ortaya Çıktı

ABD'li teknoloji devi Google'nin yeni orta segment modeli Pixel 4a'ya ait özellikler ortaya çıktı.

pixel 4a

Amerikalı teknoloji devi Google’nin Sunfish kodadını verdiği orta segment telefon modeli Google Pixel 4a’nın bazı özellikleri ortaya çıktı. Snapdragon 730’e sahip olması beklenen Google Pixel 4a’nın tek kameraya sahip olması hayal kırıklığı yarattı.

Google Pixel 4a Özellikleri

Google Pixel 4a modellerinden yüksek modelli olanının  Qualcomm Snapdragon 765 işlemci ve 5G desteği ile satışa çıkması bekleniyor. Bir düşüğünün ise Snapdragon 730’a sahip olması beklenirken 5G bulundurması beklenmiyor. Ortaya çıkan bilgilere göre Pixel 4a 5,7 veya 5,8 inç büyüklüğünde ekrana sahip olacak. Type-C girişine sahip olacak modelin 3.5mm kulaklık girişine sahip olacak olması bekleyenlerini sevindirdi.

Daha önce çıkarmış olduğu orta segment telefonu Google Pixel 3a ile beklentilerin üstüne çıkan Google çıkaracağı yeni telefon modeli olan Google Pixel 4a ile de aynı başarıyı elde etmek istiyor. Fakat Google Pixel 4a’nın arka tarafında 1 kamera olmasına kullanıcıların vereceği tepki şu anlık tahmin edilemiyor. Arkasında tek kamera olması şu anlık kesin olmayan Google Pixel 4a’nın tek kamera ile çıkması durumunda Pixel 3a kadar başarılı olması beklenmiyor.

Yorum Yap