1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Fortnite’a Yeni Patch Geldi

Fortnite’a Yeni Patch Geldi

En popüler battle royale oyunlarından birisi olan Fortnite yeni bir güncelleme yayınladı.

fortnite

Battle Royale oyunları arasından en popülerlerden birisi olan ve milyonlarca kullanıcısı bulunan Fortnite bugün v12.10 güncellemesini aldı. Yayınlanan yeni güncellemenin içeriğinde ise pek çok hata düzeltilmesi ile bir çok yeni öğe yer alıyor.

v12.10 Yaması Fortnite’a Geldi

En popüler battle royale oyunlarından birisi olan Fortnite, diğer online oyunların hepsi gibi düzenli olarak güncelleme alıyor. Bu güncellemelerin içeriğinde genellikle hata düzeltmeleri, yeni kozmetik eşyalar ve özellikler yer alıyor. Fortnite’ın yeni güncellemesi v10.2’de aynı şekilde bolca hata düzeltme ve yeni öğeler içeriyor. Bu güncelleme ile birlikte Fortnite oyuncularının oldukça fazla sevdiği fakat bir süredir oyundan kaldırılmış olan Casus Lama oyuna tekrardan eklendi.

Oyuna ayrıca oyuncuların kullanabileceği yakınına oyuncu geldiği zaman patlayan ve çevresine 50 hasar vuran bir mayın eklendi. Fakat oyuncular haber sonunda paylaştığımız videodan da görebileceğiniz gibi bu eşyanın da farklı kullanım şekillerini buldu. Oyuna eklenen bir yeni eşya ise Savaş Köpeği Jonesy. Bu eşya ile birlikte oyuncular yanlarında daha fazla parça tesirli el bombası taşıyabiliyorlar. Güncelleme ayrıca bir kaç hata düzeltmesini de barındırıyor.

Proximity Mines tricks by Orange Guy from FortNiteBR

Yorum Yap