1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Paranormal Activity 7 Vizyon Tarihi Açıklandı

Paranormal Activity 7 Vizyon Tarihi Açıklandı

Korku filmleri arasında en sevilenlerden birisi olan Paronormal Activity serisinin yeni filminin vizyon tarihi ortaya çıktı.

paranormal activity

Daha önce çıkardığı 6 film ile korku filmi seven insanları arasında kendisine özel bir yer edinmiş olan Paranormal Activity serisinin yeni filmi Paranormal Activity 7’nin vizyon tarihi belli oldu.

Paranormal Activity 7 2021’de Vizyona Girecek

2007’de ilk filmi ile seyirci karşısında çıkan Paranormal Activity serisi daha önce korku filmlerinde çok sık kullanılmayan aktüel kamera çekim taktiği ile izleyiciler tarafından sevilerek izlenmeyi başardı. Film serisinin çıkacak yeni filmi olan Paranormal Activity 7’nin çıkış tarihi ise netlik kazandı. Paranormal Activity 7’in 19 Mart 2021’de vizyona gireceği kesinleşti. Filmin yapım şirketinin yöneticisi yaptığı açıklamada yeni filmi çektiklerini resmi olarak açıklarken film hakkında fazla detay vermekten de kaçındı.

Filmin yapımcısı konumundaki Blumhouse Production şirketinin kurucusu olan Jason Blum verdiği röportajda Paranormal Activity serisinin yeni filmi olan Paranormal Activity 7’nin senaryosunun Christopher Landon tarafından yazıldığını belirtti. Filmin hikayesine ile ilgili olarak ise her hangi bir bilgi paylaşmadı. Filmin vizyon tarihinin 19 Mart 2021 olduğunu belirten kurucu daha fazla bilgi için insanların beklemesi gerektiğini sözlerine ekledi.

Yorum Yap