1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Gears Of War’un Son Oyunu Gears 5’i Sadece 12 TL’ye Oynayabilirsiniz

Gears Of War’un Son Oyunu Gears 5’i Sadece 12 TL’ye Oynayabilirsiniz

Gears Of War son oyunu Gears 5 XBox'a büyük bir indirimle birlikte geliyor

Gears 5

Gears Of War FPS türü oyunların önde gelen serilerinden birisi. Oyuncularından büyük beğeniler alan oyun serisinin son oyunu Gears 5’de büyük bir beklentiyle gelmekte. Oyun içi oynanış videoları ve ön inceleme raporları olumlu yönde gelmekte. Oyun 10 Eylül tarihinde piyasada satışa sunulucak.

Peki Gears 5’in fiyatlandırması nasıl olucak ve oyunu Sadece 12 TL’ye orjinal Ultimate versiyonuna nasıl sahip olabilirim?

  • Gears 5 Standart Edition Paketi 229 TL

  • Gears 5 Ultimate Edition Paket 269 TL

AAA Kalite olarak adlandırılan bir oyun için ve ülkemizdeki döviz kurlarından dolayı fiyatı biraz pahalı dursada oyunu çok ucuza platformlarda oynamanın bir yolu daha var oda; Xbox Game Pass

Xbox Game Pass’in Ultimate paketini aylık 12 TL ye abone olarak Gears 5’in Ultimate versiyonunu, versiyon için verileren eklentilere sahip olabilirsiniz. Game Pass ile 100’ün üzerinde konsol ve Pc oyununa da sahip olucaksınız. Eğer Gears 5’i merak ediyorsanız ve oynamak istiyorsanız bu kaçırılmayacak bir fırsat gibi duruyor.

Aylık Abonelik ile çalışan Game Pass sistemi kullanıcılara epey bir avantaj sağlayacağa benziyor.

Eğer sizde oyunu oynamak ve bir çok avantajdan faydalanmak istiyorsanız Game Pass’in bu indiriminden faydalanıp oyuna Sadece 12 TL‘ye sahip olabilirsiniz.

Gears 5’in E3 oynanış videosu;

Yorum Yap