1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. General Mobile GM 9 Plus Satışa Çıktı

General Mobile GM 9 Plus Satışa Çıktı

General Mobile bir sene önce tanıtmış olduğu GM 9 Plus cihazını satış çıkardı. Telefon düşük fiyatı ile dikkatleri çekmek istiyor.

gm-9-plus

General Mobile tarafından bundan bir sene önce tanıtılan General Mobile GM 9 Plus modeli bir senelik bir gecikmenin ardından satışa sunuldu. Telefonun özelliklerinden ziyade fiyatı ile dikkatleri çekmek istiyor.

GM 9 Plus 1499 Türk Lirası Fiyatı İle Satışta

Geçtiğimiz sene WMC 2019 General Mobile tarafından tanıtılan GM 9 Plus telefon modeli tam 1 senenin ardından satış çıktı. İşletim sistemi olarak Android 9 kullanan telefonun satış fiyatı 1499 Türk Lirası olarak belirlendi. General Mobile telefona Android One kapsamında 2 sene güncelleme vereceğini belirtti.

Telefon işlemci olarak Snapdragon 660’a eşdeğer olan MediaTek Helio P60 işlemci kullanıyor. General Mobile GM 9 Plus 3 GB RAM ve 32 GB depolama alanına sahip. Arkasında 2 tane kamera bulunan GM 9 Plus’ın kameralarından birisi 12 MP çözünürlükte iken ikincisi 5 MP çözünürlüğe sahip. Ön tarafında 8 MP kameraya sahip GM 9 Plus, 3450 mAh batarya ve Type-C bağlantı ile satışa sunuldu. Telefonun ekranı ise 6.22 inç boyutunda Full HD Plus özelliklerine sahip

Yorum Yap