1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Marvel’s Avengers Oyununa Ait Yeni Bir Fragman Yayınlandı

Marvel’s Avengers Oyununa Ait Yeni Bir Fragman Yayınlandı

Marvel's Avengers oyununa ait oyunun çıkış tarihi, platformları ve karakterlerin yeteneklerini gösteren bir fragman yayınlandı.

avengers

Oyun severler tarafından yılın en çok oyunlarından birisi olan Marvel’s Avengers oyununa ait yeni bir fragman yayınlandı. Ön sipariş duyurusu için yayınlanan fragman Avengers ekibinin dövüş yeteneklerinin gösterildiği bolca dövüş sahnesi içeriyor.

4 Eylül’de Oynanmaya Başlanabilecek 

Square Enix ve Marvel Entertainment iş birliği ile birlikte geliştirilen Marvel’s Avengers oyunu yayınlanan yeni fragmanı ile oyun severlerin beklentilerini oldukça yükseltti. Fragman şimdiye kadar yayınlanmış görseller gibi Marvel’s Avengers karakterlerinin dövüş yeteneklerini bol miktarda göstermek üzerine hazırlanmış. Oyunun bekleyenleri yayınlanan yeni fragmanda sergilenen dövüş sahneleri ve ara sahneler ile birlikte oyuna ait kısıtlı bir bakış açısına sahip oldu.

Marvel’s Avengers’ın yeni yayınlanan fragmanı daha önceden oyuncuların önceki fragmanlardan gördüğü içeriklerden oluşuyor. Yayınlanan fragmanın genel amacının Ön sipariş bonusları, çıkış tarihi ve çıkacağı cihazları belirtmek amacı ile yapılmış bir fragman olduğu anlaşılıyor. Marvel’s Avengers oyunu 4 Eylül’de PC, Xbox One, PS4 ve Google Stadia platformlarında oynanabilir olacak. Ön sipariş veren kullanıcılar ise oyun içerisinde Marvel Legacy kostüm setine sahip olacaklar.

Yorum Yap