1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. The Witcher 2. Sezon Çekimlerine Erken Başladı

The Witcher 2. Sezon Çekimlerine Erken Başladı

Netflix'in oldukça başarılı bulunan yapımı The Witcher 2. sezon için çekimlere planlanandan daha erken başladı.

the witcher

Netflix’in en popüler dizilerinden birisi olan The Witcher sene sonunda 2. sezonu ile izleyici karşısına çıkmayı planlıyordu. The Witcher ekibi yeni sezon çekimlerini erkene alarak 17 Şubat tarihinde çekimlerine başlanması bekelenen yeni sezonun çekimlerine daha erken başlayacak.

2. Sezon Çekimleri Başladı

Kitapları ve oyunları ile oldukça büyük hayran kitlesine ulaşan The Witcher, Netflix üzerinden yayınlanan dizisi ile de aynı performansa devam ediyor. Hayranlarının oldukça beğendiği yapımın yeni sezonunun 2020 sonlarında yayınlanması planlanıyor. Henry Cavill’in başarılı bulunan oyunculuğu, kaliteli görsel efektler, kostüm tasarımları ve başarılı müziklerin birleşimi sonucunda başarılı bulunan The Witcher dizisinin çekimlerine planlanan tarih olan  17 Şubat tarihinde değil bir kaç gün öncesinden başlanacak.

Yeni sezonun çalışmalarına erken başlayan ekip başarılı bir sezon için çalışmalara şimdiden başladı. The Witcher dizisi ilk sezonunun çekimlerinede beklenenden bir süre önce başlayarak başarılı bir işe imza atmışlardı. Yeni sezonu merakla bekleyen pek çok kişi çekimlerde kullanılan Nilfgaard zırhının tasarımından memnun değil. Fotoğrafta da görebileceğiniz üzere oyunlarda kullanılan zırhın dizide kullanılanla çok benzememesi üzerine dizinin sevenlerinin tepkilerini çekti.

Yorum Yap