1. Ana Sayfa
  2. Giyilebilir Teknoloji
  3. Realme Buds Q ve Buds Air Neo’yu Duyurdu

Realme Buds Q ve Buds Air Neo’yu Duyurdu

realme buds

2018 senesinde Oppo’dan ayrılan genel başkan yardımcısı tarafından kurulan Realme, son dönemlerde adından sıkça söz ettirmeyi başarıyor. Realme, düzenlediği lansman ile birlikte bir oyuncu odaklı telefon, Realme Watch isimli akıllı saat ve iki yeni kablosuz kulaklığını tanıttı. Şirketin tanıttığı uygun fiyatlı kulaklıkların isimleri ise “Buds Q” ve “Buds Air Neo” olarak tanıtıldı.

Buds Q Özellikleri

Realme’nin tanıttığı kulaklık modellerinden ilki olan Buds Q, IP4X sertifikası ile birlikte belli bir seviyeye kadar suya karşı dayanıklılık sağlıyor. 3.6 gram ağırlığına sahip olan kulaklıkların sarj kutusu ile beraber ağırlığı ise 35,3 gram. 10 mm sürücülere sahip olan kulaklığın 30 W hızlı şarj desteği bulunuyor. Sarj kutusu ile beraber 20 saate kadar kullanım sunan Realme Buds Q, Çin’de 20 dolar fiyatı ile satışa sunuldu.

Realme Buds Air Neo

Realme’nin tanıttığı kulaklık modellerinden ikinci modeli olan Buds Air Neo, Apple’nin kablosuz kulaklığı AirPods’a olan benzerliği ile dikkat çekiyor. Realme Buds Air Neo, 13 mm sürücüleri ile daha iyi bir deneyim vadediyor. Gürültü engelleme özelliği bulunmayan kulaklık Bluetooth 5.0 desteği ile 17 saate kadar kullanım vadediyor. Bugün itibari ile Çin’de satışa sunulan kulaklığın fiyatı ise 35 dolar.

Yorum Yap