1. Ana Sayfa
  2. Giyilebilir Teknoloji
  3. Honor Magic Earbuds Türkiye’de Satışa Sunuldu

Honor Magic Earbuds Türkiye’de Satışa Sunuldu

magic earbuds

Huawei’nin alt firması olan Honor, kısa bir süre önce yeni kablosuz kulaklığı Magic Earbuds’ı tüketicileri ile buluşturmuştu. Mayıs ayı içerisinde Avrupa’nın çeşitli noktalarında satışa sunulan kulaklık modeli şimdi de Türkiye pazarında satışa sunuldu. Üst düzey özelliklere ve günümüz teknolojik ürün fiyatlarına göre kabul edilebilecek bir fiyata sahip olan ürün Türkiye’de çok sayıda satılabilir.

Honor Magic Earbuds Türkiye’de Satışa Sunuldu

Honor’un Türkiye’ye giriş yapan yeni kulaklığının en etkileyici özelliği ise 32 dB’ye kadar gürültü engelleyebilmesi. Hibrit Aktif Gürültü Engelleme olarak isimlendirilen bu özellik, ileri beslemeleri mikrofon ile çevre sesini geri beslemeli mikrofonla da kulağa gelen gürültüyü engelliyor. Bununla birlikte hem müzik dinlemek hem telefonla konuşmak oldukça kaliteli bir hal alıyor.

Honor Magic Earbuds, EMUI 10 ve üstü işletim sistemleri ile kolay eşleşme özelliğine sahip. Magic Earbuds ayrıca sensörleri ile kulaklığın kulaktan çıktığı anda müziği durdurmasını, kulaklığı taktığınız anda ise devam etmesini sağlıyor. Dokunmatik kontrollere sahip olan kulaklık bu yüzeylerin özelleştirilebilmesi özelliği ile kaliteli bir deneyim vadediyor. Honor Magic Earbuds, tek şarj ile 3,5 saat müzik dinleme vadederken şarj kutusu ile birlikte ise  bu süre 13 saate kadar çıkıyor.

Honor Magic Earbuds Türkiye fiyatı

62 gram ağırlığında ve inci beyazı ve mavi seçenekleri ile satışa çıkacak olan Honor Magic Earbuds Türkiye’de 799 TL fiyatı ile satışa sunuldu.

Yorum Yap