1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Görünmez Adam’ın İlk Gün Hasılatı Belli Oldu

Görünmez Adam’ın İlk Gün Hasılatı Belli Oldu

Görünmez Adam filminin vizyondaki ilk gününde elde ettiği hasılat Box Office sitesinde yerini aldı.-

görünmez adam

Vizyona giren filmler ile ilgili hasılat raporları yayınlayan Box Office’nin yayınladığı verilere göre Görünmez Adam ilk gününde 9,8 milyon Dolar hasılat elde etti. İlk gününde oldukça büyük bir başarı elde eden filmin hafta sonunu 27 milyon Dolar hasılat ile kapatması bekleniyor.

İlk Gününde 9,8 Milyon Dolar Hasılat Elde Etti

Box Office’nin sunduğu ilk gün hasılat verileri filmlerin genel hasılatını tahmin etme konusunda oldukça fazla faydası bulunuyor. İlk gününde 9,8 milyon Dolar hasılat elde eden Görünmez Adam filminin toplam hasılatının ise oldukça fazla olabileceği uzmanlar tarafından ilk gün sonunda ön görüldü. Film ilk gününde elde ettiği hasılat ile vizyona giren diğer filmleri geride bıraktı. Zengin bir bilim insanıyla evlilik sürdüren ve sürekli şiddete maruz kalan bir karakterin hikayesini anlatan Görünmez Adam, korku ve gerilim türünde bir film olarak vizyonda yer alıyor.

Türkiye’de ilk gün hasılatına bakmak istediğimizde ise Box Office Türkiye’nin henüz verileri girmediğini bu sebepten ötürü ise Türkiye’deki ilk gün hasılatını öğrenemiyoruz. Toplam 125 dakika uzunluğunda olan Görünmez Adam Türkiye’de toplamda 215 salonda gösterimde yer alıyor.

Yorum Yap