1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. GTA 6 ile İlgili Yeni İddialar Ortaya Çıktı

GTA 6 ile İlgili Yeni İddialar Ortaya Çıktı

Rockstar Games'in çok fazla kişi tarafından sevilen oyun serisi GTA'nın yeni oyunu GTA 6 ile ilgili yeni iddialar ortaya atıldı.


Rockstar Games’in milyonlarca seveni olan oyun serisi Grand Theft Auto’nun yeni oyunu olacak GTA 6 ile ilgili yeni iddialar ortaya atıldı. Ortaya çıkan iddialara göre GTA 6 25 Mart’ta tanıtılacak ve oyunun haritasının yaparken yapımcılar GTA Vice City’nin haritasını kullandı.

GTA 6 Uyuşturucu Kartellerini Konu Edinecek

Video oyun sektörünün lider firmalarından Rockstar Games’in uzun süredir üzerinde çalıştığı GTA 6 oyunu ile ilgili internette yeni iddialar ortaya atıldı. 4Chan isimli internet sitesinde geçtiğimiz günlerde yapılan GTA 6’nın 25 Mart’ta tanıtılacağı paylaşımının ardından Rockstar Games’in içinden olduğunu iddia eden kişiler tarafından 25 Mart tarihi doğrulandı. Kimliklerini açıklamadan Rockstar Games çalışanı olduklarını iddia ederek 4Chan’da paylaşımda bulunan kişiler oyun ile ilgili yeni bilgiler de paylaştı.

4Chan’da GTA 6 ile ilgili paylaşılan yeni iddialara göre yapımcılar oyunun haritası olarak ise GTA Vice City’nin haritasını kullandı. Bu sebeple GTA 6’nın haritasının çok büyük olacağı tahmin ediliyor. GTA 6’da tek erkek karakter bulunacağı ve konu olarak ise uyuşturucu kartellerinin oyunun merkezinde bulunduğu iddia edildi. Çalışanların bir diğer iddiası ise GTA 6’da polis tarafından aranma durumunun çok uzun sürelerde normale döneceği yönünde. GTA 6’nın Rockstar Games tarafından 25 Mart’ta tanıtılacağı düşünülüyor.

Yorum Yap