1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Hızlı ve Öfkeli 9 İlk Fragmanı Yayınladı!

Hızlı ve Öfkeli 9 İlk Fragmanı Yayınladı!

Hızlı ve Öfkeli serisinin 9. filmi özel bir etkinlikle dünyaya tanıtıldı !

092489400_1492417299-The_Fate_of_the_Furious

Hızlı ve Öfkeli serisinin 9. filmi özel bir etkinlikle dünyaya tanıtıldı ! Beklenen aksiyonu fragmanda fazlasıyla gösteren film, fragmanda izleyecilerine bir de süpriz yaptı.

Hızlı ve Süprizli

Özel bir etkinlikle yayınlanan fragman izyelicilerde heyecan yarattı. Yayınlanan fragmanda seriye yakışır aksiyon sahneleri, Tokyo Drift filmindeki Han karakteri ve kadroya Dominic Toretto(Vin Diesel)’nun kardeşi olarak katılan Charlize Theron ile The Fast 9 izleyicilerini şimdiden heyecanlandırdı! İlk gösterim Mayıs ayının 22’sinde gerçekleşecek.

Aylar önce filmin yönetmeleri tarafından Hızlı ve Öfkeli 9 hakkında çok önemli birisinin olacağı söylenmişti, bu oyuncunun Han Lue(Sung Kang) olduğu ortaya çıktı. Tokyo Drift filminde bir araba kazasında öldüğü sanılan Han karakterinin nasıl geri döndüğü ve bu kurguyu nasıl yapacakları merak konusu.Filmde Toretto’nun kardeşi John Cena tarafından canlandırılıyor, karakter bir önceki filmde karşımıza çıkan Cipher ile iş birliği yapıyor. Cipher Dom’un eşi ve çocuğunu 8. filmde kaçırmış ve şantaj unsuru olarak kullanarak Dom’u başka bir kişiliğe büründürtmeye zorlamıştı. Cipher Dominic’i kardeşine öldürtmek isteyen bir karakter…

Yorum Yap