1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Honor 30S’e ait Görüntüler Ortaya Çıktı

Honor 30S’e ait Görüntüler Ortaya Çıktı

Çinli teknoloji devi Huawei'nin alt firması olan Honor'un yeni telefon modeli 30S'e ait görüntüler ortaya çıktı.


Çinli teknoloji devi Huawei’nin alt markası olan Honor’un bu sene içerisinde piyasaya sürmesi planlanan akıllı telefon modeli 30S’e ait render görselleri ortaya çıktı. Ortaya çıkan render görüntüleri ile cihazın arka tarafında yer alacak kameraların dikdörtgen şeklinde konumlandırılacağı ortaya çıktı.

Honor 30S’e Render Görüntüleri Reklamlarda da Kullanıldı

Huawei’nin alt markası Honor’un geçtiğimiz sene eylül ayında piyasaya sürdüğü 20S telefon modelinin gelişmiş versiyonu olarak piyasaya çıkması beklenen 30S’e ait render görüntüsü ortaya çıktı. Weibo’da ortaya çıkan görselle birlikte telefonun arka tarafında 20S’te 3 kamera bulunmasından da yola çıkarak en az 3 kamera bulunması bekleniyor.

Ortaya çıkan görüntüler eşiğinde telefonun parmak izi okuyucusunun önceki modeli olan 20S ile aynı şekilde arka tarafında değil yan tarafında yer aldığı görülebiliyor. Cihaza air render görüntüleri Çin’de marketlerde satılan Sprite şişeleri üzerine basılmış olarak görülüyor. Cihazın 5G desteğine sahip olduğu da şişe üzerinde yer alıyor. Cihazda işlemci olarak ise Kirin 820 bulunması bekleniyor.

 

 

Yorum Yap