1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Honor Play 4 Pro’nun Tasarımı ve Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı

Honor Play 4 Pro’nun Tasarımı ve Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı

play 4 pro

Çinli teknoloji devi Huawei’nin alt markası Honor son zamanlarda sıklıkla telefon tanıtıyor. Çin sosyal medya sitesi Weibo’da ortaya çıkan bilgilere göre Honor, yeni bir telefon üzerinde çalışıyor. Weibo’da Honor Play 4 Pro’nun önümüzdeki günlerde tanıtılacağı ve bazı özellikleri ile tasarımı ortaya çıktı.

Honor Play 4 Pro Özellikleri

Honor Play 4 Pro’nun fotoğraflarının paylaşıldığı Weibo’da ayrıca bazı özellikleri de paylaşıldı. Yapılan paylaşıma göre Honor Play 4 Pro işlemci olarak Kirin 820 5G kullanacak. Telefonun ön ve arka tarafında çift kameralı kurulumlar yer alacağı da paylaşılan fotoğraflarda görülüyor.

Telefonun arkasında bulunan iki kameralı kurulumun ana kamerasının 40 MP çözünürlüğe sahip olan Sony IMX600Y olduğu belirtildi. Telefonun ana kamerasının sahip olduğu RYYB renk eşleme özelliği daha fazla ışık yakaladığı ve daha iyi fotoğraf kalitesi sunduğu belirtildi. DigitalChatStation’ın yayınladığı bilgilerde telefonun hızlı şarj özelliği de yer aldı. Weibo’da yer alan bilgiler Honor Play 4 Pro’nun 40W SuperCharge özelliğine sahip olacağını gösteriyor. Cihaz ile ilgili başka bilgi verilmezken telefon ile ilgili bilgilerin ortaya çıkmaya başlaması telefonun çıkışının yaklaştığını işaret ediyor olabilir.

Yorum Yap