1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Honor 30 Pro+’a ait Yeni Bir Video Paylaşıldı

Honor 30 Pro+’a ait Yeni Bir Video Paylaşıldı

Çinli teknoloji devi Huawei'nin telefon üreticisi alt markası Honor, yeni amiral gemisi telefon modeli Honor 30 Pro+'a ait yeni bir video paylaştı.


Çinli teknoloji devi Huawei’nin alt markası Honor, 15 Nisan’da tanıtmayı planladığı Honor 30 serisinin en üst üyesi Honor 30 Pro+’a ait yeni bir video paylaşıldı. Paylaşılan videoda amiral gemisi telefon modelinin kamerasında bulunan süper hızlı odaklanma özelliği üzerinde duruluyor.

Honor 30 Pro+’nın Süper Hızlı Odaklanma Özelliği

Çinli akıllı telefon üreticisi Honor, önümüzdeki günlerde tanıtmayı planladığı Honor 30 serisinin en üst düzey özelliklere sahip olacak olan modeli Honor 30 Pro+’nın kamerasının süper hızlı odaklanma özelliğine vurgu yapılan bir video paylaştı. Ayrıca şirket başkan yardımcısı Honor 30 Pro+ ile çekilmiş çekilmesi zor olan fotoğrafları Çin sosyal medya sitesi Weibo’da paylaştı.

Honor başkan yardımcısı, odaklanılan objenin hareketli olması durumunda o hareketi yakalamanın oldukça zor olduğunu belirtirken hızlı odaklanmanın önemini vurguladı. Özellikle hayvan videolarını çekmenin zor olduğunu belirten başkan yardımcısı hızlı odaklanma özelliği ile birlikte güçlü grafik işlemcisine ihtiyaç duyulduğunun altını çizdi. Paylaşılan video da ise telefon modelinin bu özelliklerinin üzerinde duruluyor.

3

Yorum Yap