1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Honor X10’un Renklerinin Görüldüğü Fotoğrafları Ortaya Çıktı

Honor X10’un Renklerinin Görüldüğü Fotoğrafları Ortaya Çıktı

Huawei'nin alt markası Honor, dört gün sonra yeni telefon modeli X10'u tanıtacak. Dört gün sonra tanıtılacak olan Honor X10'un renk seçeneklerinin görüldüğü yeni görselleri ortaya çıktı. 

honor x10

Telefon sektörünün lider firmalarından Huawei’nin alt markası Honor, X10 serisini dört gün sonra tanıtacak. Cihazın tanıtılmasına dört gün kala telefonun tasarımı ve sahip olduğu mavi, turuncu ve siyah renkleri ortaya çıktı. Görsellerde görülebildiği üzere telefonun arkasında bulunan kamera kurulumu da Gonor 30 serisinde kullanılana benzer bir şekilde dikdörtgen olacak.

Honor X10 Özellikleri

Honor X10’un özelliklerine baktığımızda ise arkasında bulunan kamera krulumu dikkat çekiyor. 3 Kameradan oluşan bu kurulumun ana kamerası 40 MP çözünürlüğünde iken diğer kameraları ise; 8 MP ultra geniş açı ve 2 MP derinlik sensörü. Ayrıca ana kameranın RYYB sensörü olacağının açıklanması ile birlikte telefonun gece çekimlerinde başarılı olacağını söyleyebiliriz.

Honor X10’un ön tarafında ise kamera için her hangi bir çentik ve delik bulunmayacak, telefonun 16 MP ön kamerası ekran altı pop-up şeklinde olacak. Telefonun ekranı ise 6,63 inç büyüklüğünde FHD+ 90 Hz yenileme hızına sahip LCD bir ekran. Honor X10 gücünü ise Kirin 820 SoC’den alacak. 4200 mAh bataryası bulunan telefonun hızlı şarjı ise 22,5 W. Honor X10’un fiyati ise 6 GB RAM + 64 GB depolama alanı ise 250 dolar, 6 GB RAM + 128 GB depolama alanı için 280 dolar olacak.

Yorum Yap