1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. HTC Desire 20 Pro’nun Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı

HTC Desire 20 Pro’nun Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı

Eski günlerine dönmek için çalışmalara başlayan HTC'nin yakın zamanda çıkarmayı planladığı yeni akıllı telefon modeli hakkında bazı bilgiler ortaya çıktı. HTC, Desire 20 Pro ile birlikte eski günlerine dönmeyi amaçlıyor.

htc

Ülkemizde ve dünyada bir zamanlar akıllı telefon sektörünün öncülerinden olan fakat sonraları kendisini unutturan Tayvanlı akıllı telefon üreticisi HTC, piyasaya geri dönmek amacı ile ilgili çalışmalarını sürdürüyor. HTC’nin üzerinde çalıştığı Desire 20 Pro modeli ile ilgili bazı bilgiler HTC’ye yakın bir kişi tarafından Twitter’da paylaşıldı.

HTC Desire 20 Pro Geekbench’te Ortaya Çıktı

HTC’ye yakınlığı ile bilinen LlabTooFeR isimli Twitter kullanıcısı attığı tivitte, telefon modelinin görünümünün önden One Plus 8’e arkadan ise Mi 10’a benzediğini ve 3.5 mm kulaklık girişi bulunduğunu belirtiyor. Attığı tivitin sonrasında attığı tivitte ise telefon modelinin Geekbench sonuç sayfasını paylaştı.

HTC HTC 2Q9J10000 kod adı ile Geekbench’te bulunan yeni HTC Desire 20 Pro’nun Geekbench sonuçları telefon modelinin Qualcomm’un Snapdragon 660 veya 665 işlemcilerinden birisine sahip olacağını gösteriyor. 6 GB RAM bulunacağı iddia edilen HTC’nin yeni telefon modelinin tanıtılacağı tarih ise şu anlık bilinmiyor.

Yorum Yap