1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Huawei 2 Yeni P30 Modeli Üzerinde Çalışıyor

Huawei 2 Yeni P30 Modeli Üzerinde Çalışıyor

Huawei, yeni oluşturduğu Almanya internet sitesinde bazı yeni ürünler göstererek tüketicileri oldukça heyecanlandırdı. Sitede yer alan bilgiler Huawei'nin yakın bir zamanda P30 Lite New Edition ve P30 Pro New Edition isimlerine sahip iki modeli tanıtacağını gösteriyor.

p30 new edition

Geçtiğimiz dönemlerde akıllı telefonlarının güçlendirilmiş versiyonlarını tasarım değiştirerek satışa sunan Huawei, böylelikle eski modeli güncelleştirerek satışa sunarak Google Servisleri’ni telefonlarında kullandırtabiliyordu. ABD yönetiminin yasağının yasak geldikten sonra tanıtılan ürünleri kapsadığı için bundan faydalanan Huawei, 2 yeni P30 modeli üzerinde çalışıyor.

Huawei 2 Yeni P30’u Yakında Tanıtabilir

Huawei, Google Servisleri’nin kullanılabileceği 2 yeni P30 modelini Huawei’nin Almanya için oluşturulan resmi internet sitesinde gösterdi. Bu telefonların isimleri ise P30 Lite New Edition ve P30 Pro New Edition olarak adlandıracak. Huawei’nin bu telefon modellerini kısa bir süre içerisinde tanıtabileceği düşünülüyor.

Huawei, Almanya resmi sitesinde görülen yeni P30 telefon modelleri hakkında her hangi bir açıklamada bulunmadı. Bundan kaynaklı olarak Huawei P30 Lite New Edition ve Huawei P30 Pro New Edition hakkında bilgilerin kısıtlı olmasına sebep oluyor. Huawei’ye yakın kaynaklar telefon modellerinin Vodafone Almanya ile iş birliği ile çıkarılacağı bundan dolayı Almanya dışında satışa çıkmayacağını belitti.

Yorum Yap