1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Huawei P40 Serisi Türkiye’de Satışa Sunuldu

Huawei P40 Serisi Türkiye’de Satışa Sunuldu

Huawei yeni amiral gemisi telefon ailesi Huawei P40'ı tanıtımının üzerinden yaklaşık bir ay geçtikten sonra satışa sundu. Telefon modelleri çeşitli hediyeler ile satışa çıktı.

huawei p40

Çinli teknoloji devi Huawei’nin geçtiğimiz günlerde tanıttığı amiral gemisi telefon modelleri Huawei P40 serisi Türkiye’de satışa sunuldu. Huawei, Türkiye’de Huawei P40 ve Huawei P40 Pro modelleri ile kısa bir süre önce Türkiye satış fiyatını açıkladığı Huawei P40 Lite’ı da satışa sundu.

Huawei P40 Ailesi Satışa Sunuldu

Çinli akıllı telefon üreticisi Huawei’nin yeni amiral gemisi telefon ailesi Huawei P40, Türkiye’de satışa sunuldu. Huawei P40 ailesinin içerisinde yer alan telefon modelleri Huawei P40 Lite, P40 veya P40 Pro duyurulduktan tanıtıldıktan bir ay sonra Türkiye’de de satışa sunuldu. Huawei P40 Pro+ cihazını ise Türkiye’de satış sunmadı.

Huawei Türkiye’nin yaptığı açıklamalara göre Huawei P40‘ın Türkiye satış fiyatının 8.499 TL olduğu açıklandı. Tüketiciler, bu telefonu satın aldıklarak ayrıca Huawei’nin yeni kablosuz kulaklık modeli FreeBuds 3’e de hediye olarak sahip olabiliyor. Huawei şirketin P40 serisindeki ortanca telefon modeli P40 Pro‘yu ise, ülkemizde 11 bin 999 TL’lik fiyat etiketi ile satışa sunacak. Tıpkı Huawei P40 modelinde gibi bu telefon modelinde de 3 farklı renk seçeneği ve FreeBuds 3 hediyesi ile satın alabiliyorsunuz.

Yorum Yap