1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Huawei Nova 7 SE’nin Bazı Özellikleri ve Tasarımı Ortaya Çıktı

Huawei Nova 7 SE’nin Bazı Özellikleri ve Tasarımı Ortaya Çıktı

Çinli teknoloji devi Huawei'nin önümüzdeki günlerde tanıtacağı yeni akıllı telefon modelinin bazı özellikleri ve tanıtım detaylarını gösteren video internette ortaya çıktı.

huawei nove 7 se

Çinli teknoloji devi Huawei’nin 23 Nisan’da tanıtmayı planladığı Nove 7 SE telefon modeline ait bazı özellikler ve tasarımı ortaya çıktı. İnternette ortaya çıkan video ile birlikte telefon modelinin tasarım detayları ile donanım özellikleri ortaya çıktı.

Huawei Nova 7 SE, Kirin 820 5G Kullanacak

Çinli akıllı telefon üreticisi Huawei, 23 Nisan’da Nova 7 serisinin içerisinde yer alan Nova 7, Nova 7 Pro ve Nova 7 SE cihazları tanıtacak. Bu modellerden Nova 7 SE’nin özellikleri ve tasarım detaylarını gösteren bir video internette ortaya çıktı. İnternette ortaya çıkan videoya göre  Huawei Nova 7 SE gücünü Kirin 820 5G işlemcisinden alacak. Cihazın RAM’i 8 GB olacakken kullanıcılarına 128 GB ve 256 GB depolama alanı seçenekleri sunacak.

Huawei’nin önümüzdeki hafta tanıtacağı akıllı telefonu Huawei Nova 7 SE, 4 kameralı kuruluma sahip olacak. Ana sensörü 64 MP çözünürlükte olacak olan Huawei Nova 7 SE’nin diğer sensörleri hakkında bir bilgi ise bulunmuyor. 6,5 inç büyüklüğünde ekrana sahip olacak olan telefon modelinin ön tarafında kamera sol üst köşede bulunacak. 40 W hızlı şarj desteği bulunan telefon modelinin batarya kapasitesi ise 4000 mAh olacak.

Yorum Yap