1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Huawei Y8s’ye ait Bazı Özellikler Ortaya Çıktı

Huawei Y8s’ye ait Bazı Özellikler Ortaya Çıktı

Çinli akıllı telefon üreticisi Huawei'nin yeni orta segment telefon modeli üzerinde çalışmaları devam ediyor. Huawei Y8s ismine sahip olacak telefon modelinin render görüntüleri ve bazı özellikleri ortaya çıktı.

huawei y8s

Çin merkezli teknoloji devi Huawei, geçtiğimiz gün tanıttığı amiral gemisi telefon serisi P40’ın ardından yeni uygun fiyatlı telefon serisi Y ve telefon modeli Y8s üzerinde çalışmalara devam ediyor. Cihazın render görüntüleri ile bazı özellikleri ortaya çıktı.

Huawei Y8s Özellikleri

ABD ve Google ile yaşadığı sıkıntılı dönemin ardından toparlanmaya çalışan Huawei, yeni orta segment telefon modeli Y8s üzerinde çalışmalarına devam ediyor. Render görüntüleri ile birlikte bazı özellikleri internette ortaya çıkan telefon modeli Y8s, arka tarafında 48 MP çözünürlükte ana kamera ile birlikte 2 sensör yer alırken LED flaş ve parmak izi okuyucusu bulunuyor.

Paylaşılan render görüntüleri üzerinden daha fazla bilgi edinemezken Huawei’ye yakın bazı kaynaklar telefon modelinin sahip olacağı iddia edilen bazı özelliklerini paylaştı. Huawei Y8s’in gücünü Kirin 810’dan alacağını iddia eden kaynaklar telefon modelinin batarya büyüklüğünün ise 4000 mAh olacağını iddia etti.

Yorum Yap