1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Nokia 1.3’ün Özellikleri Ortaya Çıktı

Nokia 1.3’ün Özellikleri Ortaya Çıktı

Finlandiyalı teknoloji şirketi Nokia'nın yeni giriş segment telefonu Nokia 1.3'e ait özellikler ve bazı görüntüler ortaya çıktı.


Finlandiyalı teknoloji şirketi HMD Global tarafından yönetilen Nokia’nın önümüzdeki günlerde çıkarmayı planladığı Nokia 1.3 telefon modelinin bazı özellikleri ve görselleri ortaya çıktı. Giriş segment olarak çıkacak olan telefon damla çentik ve arkasında da 1 adet kameraya sahip.

Arka Tarafında 1 Adet Kameraya Sahip

Finlandiyalı akıllı telefon üreticisi Nokia’nın yarın tanıtmayı planladığı giriş segment yeni akıllı telefon modeli Nokia 1.3’e ait bazı fotoğraflar ve özellikleri ortaya çıktı. Ortaya çıkan fotoğraflara göre telefonun ön tarafında kalın bir çerçeve ve damla çentikli bir ekran bulunuyor. Telefonun ön tarafında alt kısımda NOKIA yazısı da görülüyor. Arka tarafında ise sadece 1 kamera ve flaş bulunan telefonun gövdesinin tam ortasında ise dikey NOKIA yazısı görülüyor.

Nokia’nın yeni giriş segment telefon modelinin ekran büyüklüğü 5,8 inç iken batarya büyüklüğünün ise 2920 mAh olduğu belirtildi. 3.5 mm kulaklık girişine sahip olan telefon modelinin Google Asistan’a özel bir düğmeye de sahip olduğu düşünülüyor. Nokia, yeni telefon modeli Nokia 1.3’ü yarın (19 Mart) tanıtacak.

Yorum Yap