1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Ju-On: Origins’in Fragmanı Yayınlandı

Ju-On: Origins’in Fragmanı Yayınlandı

Japon sinemasının korku alanında ikonlaşmış filmlerinden Ju-On, korku dizisi olarak Netflix'e geliyor. Netflix'in ikonlaşmış seriden uyarladığı dizinin fragmanı Netflix Youtube kanalında yayınlandı.

ju-on origins

İkonik korku filmleri ile çok sayıda hayran kazanan Japon korku sinemasının bilinen üyesi Netflix’e dizi olarak geliyor. Japon korku sinemasının ünlü filmlerinden Ju-On’un dizi uyarlaması önümüzdeki aylarda Netflix’te yayınlanacak. Ju-On korku serisi 1998’de yayınlanan Katasumi ve 4444444444  kısa filmi ile başladı. Kısa filmlerin başlanmasının ardından ABD uyarlamaları ile birlikte toplamda 13 Ju-On korku filmi bulunuyor.

Ju-On: Origins’in Fragmanı Yayınlandı

Oyuncu kadrosunda Yoshiyoshi Arakawa ve Yuina Kuroshima’nın yer aldığı Netflix’in yeni korku dizisinin ölen insanların ruhlarının hapsolduğu bir ev, mekanını konu alıyor. Ruhların lanetine yakalanan evde yaşamakta olan bir erkek eşi, çocukları hatta evcil hayvanlarını öldürüyor. Ju-On Origins fragmanında da evdeki karakterlerin ve çevresinde yaşanana garip olayların konu alındığı görülüyor. Netflix’in yeni korku filmi 3 Temmuz’da Netflix’te yayınlanacak.

Yorum Yap